רחוב רוז׳נסקי 18 ראשל״צ 03-6887373

הקסם המיוחד של מטבחים כהים

כאשר מדובר במטבחים, האסתטיקה של רוב האנשים מכוונת אל צבעים בהירים. אכן מטבחים בהירים מציעים מראה קלאסי ועל זמני. אולם כיום ישנן אפשרויות עיצוביות אינסופיות ומגוון גימורים מרהיבים ומסוגננים בגוונים של פליז, נירוסטה ושחור מט כמעט לכל דבר, מארונות המטבח ועד סכו"ם ומכשירים חשמליים. כדי להחמיא לגימורים המרגשים והחדשים האלו ולהדגיש את הצבעוניות שלהם עד תום, הבחירה במטבח כהה מתבקשת. גווני שחור מט, אפור גרניט וכחול בלוזי נחשבים לסקסיים, וחושניים לחלוטין.

מגמות חדשות בעיצוב מטבחים

ביקור בירידי עיצוב עכשוויים יחשוף אתכם למגמות חדשות בעיצוב מטבחים אשר מבקשות להגדיר מחדש את עולם המותרות והרחבת אפשרויות העיצוב במטבח באמצעות גוונים כהים ומפתים. גם מכשירי החשמל שעוצבו להתאים למגמה זו כוללים חושניות וחיוניות שלא נראתה כמותה ואף משלבים בתוכם טכנולוגיה חכמה. מדובר באמנות לשמה אשר מציעה התאמה אישית ובלתי מוגבלת לכל גחמה. לצד מכשירי החשמל ועבודות הנגרות, ניתן למצוא גם גופי תאורה מיוחדים, כלי מטבח והגשה בצבעים כהים, סכו"ם, משטחי עבודה, מוצרי טקסטיל והיריעה עוד ארוכה.

מוצרי הטקסטיל למטבח 

מוצרי הטקסטיל עוזרים ליצור טקסטורות מיוחדות ולהדגיש את העיצוב. מטבח כהה בעל "סקס אפיל" מחייב מוצרי טקסטיל בהתאמה אישית בכדי שהעיצוב יהיה כמה שיותר מלוטש, מרהיב וייחודי. אל תפחדו משחור, על גווניו, היום שחור הוא המילה האחרונה במטבח. הוא אופנתי, שיקי, מודרני ומעניק נגיעה דרמטית ועכשווית.

מטבח שף מלוטש

מטבח כהה יוצר אווירה מקצועית, כמו מטבח שף חלומי. לשם כך צריך את מכשירי החשמל הנכונים. בחירה בדגמים יוקרתיים שהנם לא פחות מיצירת אמנות תעשה את העבודה ותשפר במידה ניכרת את עיצוב המטבח. גם כאן הבחירה צריכה להיות כהה אך איכותית. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור צרכי הבישול שלכם. שילוב מתכות שנעשה ביד אמן וכל התכונות שמשדרות יוקרה וסטייל, מוצרי החשמל לא רק יספקו מענה פונקציונלי אלא יתרמו לעיצוב המטבח ויציגו את האסתטיקה של בעליו לראווה.

הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול

בעיצוב המטבח חייבים לשלב את הצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח. החל בבחירות הגדולות וכלה בבחירות הקטנות ביותר. יש משהו כל כך מספק בלראות ברז בצבעי שחור מט ופליז ולו עיצוב אלגנטי ומרקמים מנוגדים, או בסכו"ם שחור שעוצב בהתאמה אישית עבור המטבח שלכם. הגימורים המוקפדים, השקעת המחשבה בכל פרט ופרט, ההבנת צרכי ומגמות השוק והיכרות עם הטרנדים החמים ביותר, הם שיעניקו לכם מרחב קולינרי עכשווי,, אופנתי ומרגש להפליא.

המטבח הכהה הוא לא שגרתי. הוא שונה ומרגש. הוא דורש תעוזה ואומץ לב ולכן לא פעם מעוצב על ידי בחירות שהן הכל, חוץ משגרתיות. למטבחים כהים יש קסם וכדי להפעיל את הקסם יש לחשוב מחוץ לקופסה, להעז ולהכריז קבל עם ועדה שזהו לא רק עוד מטבח, אלא דרך חיים.

By |2019-07-23T07:38:07+00:00יוני 30th, 2015|Commercial, Concepts, Interiors, Landscapes|0 Comments
דילוג לתוכן