רחוב רוז׳נסקי 18 ראשל״צ 03-6887373

כללי עיצוב חדרי הבית על פי הפאנג שוואי

כדי לעצב את הבית לפי כללי הפאנג שוואי וליצור את אותה הרמוניה מיוחלת, המטרה היא ליצור זרימת אנרגיה טובה בכל חדר וחדר. החל בצבע הטוב ביותר לדלת הכניסה לבית שלכם על פי הפאנג שוואי ועד לעיצוב האופטימלי עבור חדר השינה, חדר האמבטיה וחלל המטבח.
השתמשו בטיפים הבאים מתורת הפאנג שוואי בכל חדרי הבית כדי ליצור בית הרמוני ומאושר להפליא.

פאנג שוואי טוב מתחיל כבר בדלת הקדמית

על פי הפאנג שוואי הדלת הקדמית לבית נקראת "הפה של צ'י". הסיבה לכך היא כי באמצעותה הבית סופג אנרגיה, או צ'י. כאשר לבית יש מספיק צ'י וזרימת אנרגיה הרמונית, האנשים שחיים בבית יחוו איכות חיים ברמה גבוהה. עיצוב דלת הכניסה לבית בהתאם לעקרונות הפאנג שוואי יעזור למשוך אל הבית את האנרגיה הטובה ביותר.

ליצור הרמוניה בסלון

הסלון הוא אחד החללים הכי עמוסים בבית לכן חשוב לדעת כיצד ליצור בו אנרגיה טובה. קישוט אזורי המגורים הראשיים באמצעות צבעוניות פאנג שוואי המתאימה, תעזור ליצור את ההרמוניה הרצויה.

אנרגיה חושנית והרמונית לחדר השינה

חדר השינה הינו החדר החשוב ביותר בבית ולכן יש לטפל בו בתבונה. משמעות הדבר היא הרחקת אנרגיות מזיקות ופעילויות חסרות תועלת אל מחוץ לחדר וקבלת החלטות חכמות המאפשרות להכניס פנימה אנרגיות חיוביות. חדר השינה עשוי להיות פשוט, ופשטות היא התחלה טובה. חדר השינה הוא אחד המפתחות למערכת יחסים מאושרת ולשינה נינוחה, לכן כל שניתן לעשות כדי לקדם זאת – מבורך. למדו מה הופך מיטה לטובה על פי הפאנג שוואי, כמו גם טיפים הנוגעים לתאורה, והתמודדו עם כל האתגרים בדרך המעשית ביותר.

לקדם מטבח בריא

כבר זמן רב שהמטבח נחשב לליבו של הבית ובפאנג שוואי האנרגיה במטבח קשורה לשפע ועושר. ישנם אלמנטים שונים במטבח בהם לא ניתן לשלוט, כך למשל מטבח קטן מציב המון בעיות כמו עומס או חוסר מקום המונע מיקום אידיאלי עבור כל מרכיב ומרכיב. אולם אפשר לצלוח את כל האתגרים הקיימים באמצעות עיצוב מטבחים על פי הפאנג שוואי.

עיצוב האמבטיה

לעיצוב ומיקום האמבטיה חשיבות רבה בפאנג שוואי, שכן האנרגיה נוטה לזלוג החוצה מחדרים אלו. יחד עם זאת אין הדבר אומר שאינכם יכולים ליצור בחלל אנרגיה טובה. ניתן למצוא פתרונות רבים לאתגרים הצפים בחדרים אלו, כל שצריך הוא קצת ייעוץ, מאמץ וטיפים טובים. כאשר תבינו מה האתגרים שעומדים בפניכם תוכלו לדעת ממה להימנע כבר בשלבי התכנון הראשוניים.

פאנג שוואי לילדים

זרימה טובה של אנרגיה בחדר הילדים תוביל לילדים מאושרים ובריאים יותר. מנגד, חדר עם אנרגיה ירודה יוביל לילדים שלא ישנים טוב, עצבניים יותר ונוטים לחלות. השתמשו בפאנג שוואי כדי ליצור חלל בריא ומאושר עבור הילדים, קל וחומר כאשר מדובר בחדר התינוקות. המפתח לחדרי ילדים הוא ליצור שמחה ולא כאוס, הם יהיו מאושרים יותר וכתוצאה מכך גם אתם.

By |2019-07-23T07:37:22+00:00יוני 30th, 2015|Concepts, Interiors, Residential|0 Comments
דילוג לתוכן